• Jens Pauwels
    T2
  • Peter Haillez
    T3
  • Mike Baeyens
    Keepertrainer
  • Gino Pauwels
    T1
  • Arne Peirsman
    Doelman
  • Cem De Jaeger
    Doelman
  • Fréderique De Vleesschauwer
    Doelman
  • Pieter Grootaert
    Verdediger
  • Benjamin De Bremme
    Verdediger
  • Ennio Martens
    Verdediger
  • Jens Vandenhende
    Verdediger
  • Sander Van Cauwenberg
    Verdediger
  • Sam Vandevoorde
    Verdediger
  • Emmanuel Annor
    Middenvelder
  • Emmanuel Koffi-Nyarko
    Middenvelder / Aanvaller
  • Nicolas Van Buyten
    Middenvelder
  • Stijn Cools-Ceuppens
    Middenvelder
  • Simon Lanckman
    Middenvelder
  • Doran Mertens
    Aanvaller
  • Joshua Boogaard
    Aanvaller
  • Semih Ede
    Aanvaller
  • Richard Antwi-Manu
    Aanvaller
  • Tars Notteboom
    Aanvaller
  • Robin Khalfa
    Aanvaller
  • Roy Broeckaert
    Aanvaller
Trainersstaff:
- T1: Gino Pauwels
- T2: Jens Pauwels
- T3: Peter Haillez (+ beloften)
- KT: Mike Baeyens

Verzorger:
- Kimberly Van der Zalm

Afgevaardigden:
- Bjorn Van de Walle
- Eddy Pauwels
- Franki Van de Walle
- Lucien De Baets

Topschutters:
Doran Mertens (4)
Richard Antwi-Manu (4)
Jens Vandenhende (2)
Nicolas Van Buyten (2)
Roy Broeckaert (2)
Tars Notteboom (2)
Emmanuel-Koffi Nyarko (1)
image-332448-190929_-_KVV-Brakel-16790.w640.JPG
Competitie 2019-2020:

01-sep-19    15u00    KVV 1-2 KFC Eppegem
Richard Antwi-Manu                                                    
08-sep-19    15u00    KHO Wolvertem/Merchtem 2-3 KVV
Doran Mertens, Emmanuel-Koffi Nyarko en Doran Mertens
15-sep-19    15u00    KVV 2-0 FC Lebbeke
​​​​​​​Roy Broeckaert en Richard Antwi-Manu                                                        
21-sep-19    19u30    Torhout 1992 KM 2-4 KVV
​​​​​​​Jens Vandenhende, Doran Mertens, Doran Mertens en Richard Antwi-Manu
29-sep-19    15u00    KVV 1-1 K. Olsa Brakel
Tars Notteboom                                                           
05-okt-19    20u00    KVK Svelta Melsele 0-3 KVV
Nicolas Van Buyten, Roy Broeckaert, Richard Antwi-Manu
13-okt-19    15u00    KVV 3-0 KSV Bornem
Jens Vandenhende, Nicolas Van Buyten en Tars Notteboom                                                           
20-okt-19    15u00    RFC Wetteren - KVV
9230 Wetteren, Massemsesteenweg 56a
27-okt-19    15u00    KVV - Tempo Overijse
A-complex in de Patronagestraat                                                           
03-nov-19    14u30    KVK Nnove - KVV
9102 Meerbeke, Denderstraat
10-nov-19    14u30    KVV - Avanti Stekene
A-complex in de Patronagestraat                                                           
17-nov-19    14u30    SK Lochristi - KVV
9080 Lochristi, Bosdreef 57
24-nov-19    14u30    KSK Oostnieuwkerke - KVV
8840 Staden, Cockstraat 24        
01-dec-19    14u30    KVV - KVC Wingene
A-complex in de Patronagestraat                                                           
08-dec-19    14u30    KVC Jong Lede - KVV
9340 Lede, Ommeganglaan       
15-dec-19    14u30    KFC Eppegem - KVV
1980 Eppegem, Waterleestweg 2                                                           
05-jan-20    14u30    KVV - KHO Wolvertem/Mercthem
A-complex in de Patronagestraat                                                           
11-jan-20    20u00    FC Lebbeke - KVV
9280 Lebbeke, Albert I Straat 124
19-jan-20    14u30    KVV - Torhout 1992 KM
A-complex in de Patronagestraat                                                           
02-feb-20    15u00    K. Olsa Brakel - KVV
9660 Brakel, Parkweg 15
09-feb-20    15u00    KVV - KVK Svelta Melsele
A-complex in de Patronagestraat                                                           
16-feb-20    20u00    KSV Bornem - KVV
2880 Bornem, Brevendreef       
23-feb-20    15u00    KVV - RFC Wetteren
A-complex in de Patronagestraat                                                           
07-mrt-20    20u00    Tempo Overijse - KVV
3090 Overijse, Nieuwland 47     
15-mrt-20    15u00    KVV - KVK Ninove
A-complex in de Patronagestraat                                                           
22-mrt-20    15u00    Avanti Stekene - KVV
9190 Stekene, Heistraat 60
29-mrt-20    15u00    KVV - SK Lochristi
A-complex in de Patronagestraat                                                           
05-apr-20    15u00    KVV - KSK Oostnieuwkerke
A-complex in de Patronagestraat                                                           
19-apr-20    15u00    KVC Wingene - KVV
8750 Wingene, Rozendalestraat
26-apr-20    15u00    KVV  - KVC Jong Lede
A-complex in de Patronagestraat

Speeldata Beker van België met eventuele tegenstanders:
Eerste ronde: 28-jul*16u: KVV - KFC Edeboys (Prov. 2) 5-0
Tweede ronde: 4-aug*16uKVV - KFC Turnhout (Amat. 3B) 2-1
Derde ronde: 11-aug*16uKVV - US La Louvière Centre (Amat. 1) 1-2​​​​​​​