Voorbereiding 2020-2021:

woensdag 22 juli 2020
19u00
Eerste training

vrijdag 24 juli 2020


STAGE

zaterdag 25 juli 2020


STAGE

zondag 26 juli 2020


STAGE

dinsdag 28 juli 2020
19u00
Training

donderdag 30 juli 2020
19u00
Training

vrijdag 31 juli 2020
19u00
Training

zaterdag 1 augustus 2020
15u00
KVV - Club Brugge (beloften)
A-complex
maandag 3 augustus 2020
19u00
Training

woensdag 5 augustus 2020
19u00
KVV - VW Hamme (3de Afdeling VV A)
A-complex
zaterdag 8 augustus 2020
15u00
KVV - Capellen (2de Afdeling VV B)
A-complex
zaterdag 8 augustus 2020
Aansl.
Galawedstrijd + kampioenenfeest
A-complex
maandag 10 augustus 2020
19u00
Training

dinsdag 11 augustus 2020
15u00
Training

woensdag 12 augustus 2020


KVV - HSV Hoek (NL - 3de divisie)
RIA Westdorpe
vrijdag 14 augustus 2020
19u00
Training

zondag 16 augustus 2020
16u00
Tweede ronde beker van België
Croky-Cup
dinsdag 18 augustus 2020
19u00
Training

woensdag 19 augustus 2020
19u00
KVV - Terneuzense Boys (NL - 1ste klasse)
RIA Westdorpe
vrijdag 21 augustus 2020
19u00
Training

zaterdag 22 augustus 2020
18u00
Stekene (3de Afdeling VV A) - KVV
Stekene
zondag 23 augustus 2020
16u00
Eventueel derde ronde beker van België 
Croky-Cup
maandag 24 augustus 2020
19u00
Training

dinsdag 25 augustus 2020
19u30
KVV - AA Gent (beloften
A-complex
donderdag 27 augustus 2020
19u00
Training

zaterdag 29 augustus 2020
16u00
Lochristi (3de Afdeling VV A) - KVV
Lochristi
zondag 30 augustus 2020
16u00
Eventueel vierde ronde beker van België 
Croky-Cup
dinsdag 1 september 2020
19u00
Training

donderdag 3 september 2020
19u00
Training

vrijdag 4 september 2020
19u00
Training

zondag 6 september 2020
15u00
EERSTE competitiewedstrijd


Definitieve reeksindeling Tweede Afdeling VV, reeks A:

Het competitions department van Voetbal Vlaanderen heeft in beroep beslist dat de voorgestelde reeksindeling van 9 juni weerhouden blijft. Dit betekent dat KVV in het eerste seizoen zal uitkomen in de Tweede Afdeling A.

KVV zit in de Oost-West-Vlaamse reeks en krijgt met Lokeren/Temse, Merelbeke en Gent drie regelrechte derby’s aangeboden. De reeks bestaat uit zestien ploegen, tien Oost-Vlaamse en zes West-Vlaamse:
RC Gent, KSK Ronse, KSCT Menen, KSV Oudenaarde, KVK Westhoek, KFC MU Izegem-Ingelmunster, KRC Harelbeke, KVK Ninove, KFC Merelbeke, KFC Sparta Petegem, KVV Zelzate, KSC Lokeren-Temse, OLSA Brakel, KSKV Zwevezele, KSC Dikkelvenne, en FC Gullegem.

In de B-reeks zitten: Berchem, Cappellen Lyra-Lierse, Aalst, City Pirates, Bocholt, Wijgmaal, Hoogstraten, Hasselt, Londerzeel, Diegem, Houtvenne, Heur-Tongeren, Spouwen Mopertingen, Pepingen Halle, Hades. Aalst is de enige Oost-Vlaamse vertegenwoordiger en ziet zijn derby tegen onder andere Ninove aan zijn neus voorbijgaan.

De nieuwe kern:

Alan Bokungu, Benjamin De Bremme, Doran Mertens, Emmanuel Annor, Emmanuel-Kofi Nyarko, Ennio Martens, Floris Criel, Fréderique De Vleesschauwer, Geoffrey Vanlierde, Jens Vandenhende, Kyran Boete, Michel Neirynck, Nicolas Van Buyten, Pieter Grootaert, Preben Van Wesemael, Quinten Van Buynder, Richard Antwi-Manu, Robbe Trouvé, Roy Broeckaert, Runar De Wispelaere, Sander Van Cauwenberg, Semih Ede, Simon Lanckman, Stijn Cools-Ceuppens, Tars Notteboom en Tibo Franki.​​​​​​​