image-408199-_Annor_Emmanuel-6512b.jpg
image-408199-_Annor_Emmanuel-6512b.jpg
image-408199-_Annor_Emmanuel-6512b.jpg
image-408199-_Annor_Emmanuel-6512b.jpg
image-408199-_Annor_Emmanuel-6512b.jpg
image-408199-_Annor_Emmanuel-6512b.jpg
image-408199-_Annor_Emmanuel-6512b.jpg
image-408199-_Annor_Emmanuel-6512b.jpg
image-408199-_Annor_Emmanuel-6512b.jpg
image-408199-_Annor_Emmanuel-6512b.jpg
image-408199-_Annor_Emmanuel-6512b.jpg
image-408199-_Annor_Emmanuel-6512b.jpg
image-408199-_Annor_Emmanuel-6512b.jpg
image-408199-_Annor_Emmanuel-6512b.jpg
Voorbereiding:
woe. 19 aug.20u00KVV Zelzate3-4KFC HO Kalken
zat. 22 aug.16u00SK Lochristi2-2KVV Zelzate
woe. 26 aug.19u30KVV Zelzate4-2FC Elene/Grotenberge
zat. 29 aug. 16u00KVV Zelzate4-1R. Cappellen FC
zon. 30 aug.15u00Heestert0-2KVV Zelzate
woe. 2 sep.19u30KFC VW Hamme0-1KVV Zelzate
woe. 2 sep.19u30Evergem 20202-2KVV Zelzate
zon. 6 sep.16u00KFC Rhodienne-De Hoek0-5KVV Zelzate
woe. 9 sep.20u00Avanti Stekene2-2KVV Zelzate
zon. 13 sep.
zon. 20 sep.
zon. 11 okt.
16u00
16u00
16u00
FC 1912 Raeren/Eynatten
R. Francs Borains
Lommel SK
0-4
2-3
3-2
KVV Zelzate
KVV Zelzate
KVV Zelzate

4de ronde Croky Cup
Tweede afdeling VV, reeks A - Kalender:
woe. 23 sep. 20202-2
K. Olsa Brakel-KVV Zelzate
zon. 27 sep. 20202-2
KVV Zelzate-SC Lokeren/Temse
zon. 4 okt. 20201-1
KVK Westhoek-KVV Zelzate
woe. 21 okt.2020UITG.
KVV Zelzate
--> terr. RFC Wetteren
-KSKV Zwevezele
zat. 17 okt. 2020UITG.
FC Gullegem-KVV Zelzate
zon. 25 okt. 2020UITG.
KVV Zelzate-SCT Menen
zat. 31 okt. 2020UITG.
KSK Ronse-KVV Zelzate
zon. 8 nov. 202014u30
KVV Zelzate-RC Gent
woe. 11 nov. 202014u30
RFC Wetteren-KVV Zelzate
zat. 14 nov. 202019u30
KSC Dikkelvenne-KVV Zelzate
zon. 22 nov. 202014u30
KVV Zelzate-KSV Oudenaarde
zat. 28 nov. 202019u30
KVK Ninove-KVV Zelzate
zon. 6 dec. 202014u30
KVV Zelzate-KFC Sparta Petegem
zon. 13 dec. 202015u00
RC Harelbeke-KVV Zelzate
zon. 20 dec. 202014u30
KVV Zelzate-RFC Wetteren







zon. 3 jan. 202114u30
KVV Zelzate-KFC Merelbeke
zon. 10 jan. 202114u30
KFC Merelbeke-KVV Zelzate
zon. 17 jan. 202114u30
KVV Zelzate-K. Olsa Brakel
zat. 23 jan. 202120u00
SC Lokeren/Temse-KVV Zelzate
zon. 31 jan. 202114u30
KVV Zelzate-KVK Westhoek
zon. 7 feb. 202115u00
KSKV Zwevezele-KVV Zelzate
zon. 21 feb. 202115u00
KVV Zelzate-FC Gullegem
zon. 28 feb. 202115u00
SCT Menen-KVV Zelzate
zon. 7 mrt. 202115u00
KVV Zelzate-KSK Ronse
zat. 13 mrt. 202120u00
RC Gent-KVV Zelzate
zon. 21 mrt. 202115u00
KVV Zelzate-KSC Dikkelvenne
zat. 27 mrt. 202119u30
KSV Oudenaarde-KVV Zelzate
zon. 11 apr. 202115u00
KVV Zelzate-KVK Ninove
zon. 18 apr. 202115u00
KFC Sparta Petegem-KVV Zelzate
zon. 25 apr. 202115u00
KVV Zelzate-RC Harelbeke

1Robbe Trouvé
2Benjamin De Bremme
3Stijn Cools-Ceuppens
5Pieter Grootaert
6Simon Lanckman
7Tars Notteboom
8Ennio Martens
9Doran Mertens
10Nicolas Van Buyten
12Tibo Franki
13Runar De Wispelaere
14Sander Van Cauwenberg
17Emmanuel Annor
19Emmanuel-Koffi Nyarko
20Jens Vandenhende
21Semih Ede
23Fréderique De Vleesschauwer
24Quinten Van Buynder
26Preben Van Wesemael
30Alan Bokungu
32Floris Criel
45Roy Broeckaert
99Richard Antwi-Manu


T1Gino Pauwels
T2Peter Haillez
T3Stijn De Vriendt
KTMike Baeyens


Manager​​​​​​​Bernard Seghers





image-408280-Uitslagenrooster-16790.JPG
Doelpuntenmakers:
Speeldag 1 - 23/09/2020: K. Olsa Brakel 2-2 KVV
Richard Antwi-Manu (2x)
Speeldag 2 - 27/09/2020: KVV 2-2 SC Lokeren/Temse
Nicolas Van Buyten en Roy Broeckaert
Speeldag 3 - 04/10/2020: KVK Westhoek 1-1 KVV
​​​​​​​Stijn Cools-Ceuppens
Speeldag 4 - 21/10/2020*20u00: KVV - KSKV Zwevezele

Speeldag 5 - 17/10/2020*19u30: FC Gullegem - KVV

Speeldag 6 - 25/10/2020*15u00: KVV - SCT Menen

Speeldag 7 - 31/10/2020*20u00: KSK Ronse - KVV

Speeldag 8 - 08/11/2020*14u30: KVV - RC Gent

Speeldag 9 - 11/11/2020*14u30: RFC Wetteren - KVV

Speeldag 10 - 14/11/2020*19u30: KSC Dikkelvenne - KVV

Speeldag 11 - 22/11/2020*14u30: KVV - KSV Oudenaarde

Speeldag 12 - 25/11/2020*19u30: KVK Ninove - KVV

Speeldag 13 - 06/12/2020*14u30: KVV - KFC Sparta Petegem

Speeldag 14 - 13/12/2020*15u00: RC Harelbeke - KVV

Speeldag 15 - 20/12/2020*14u30: KVV - RFC Wetteren

Speeldag 16 - 03/01/2021*14u30: KVV - KFC Merelbeke

Speeldag 17 - 10/01/2021*14u30: KFC Merelbeke - KVV

Speeldag 18 - 17/01/2021*14u30: KVV - K. Olsa Brakel

Speeldag 19 - 23/01/2021*20u00: SC Lokeren/Temse - KVV

Speeldag 20 - 31/01/2021*14u30: KVV - KVK Westhoek

Speeldag 21 -  07/02/2021*15u00: KSKV Zwevezele - KVV

Speeldag 22 - 21/02/2021*15u00: KVV - FC Gullegem

Speeldag 23 - 28/02/2021*15u00: SCT Menen - KVV

Speeldag 24 - 07/03/2021*15u00: KVV - KSK Ronse

Speeldag 25 - 13/03/2021*20u00: RC Gent - KVV

Speeldag 26 - 21/03/2021*15u00: KVV - KSC Dikkelvenne

Speeldag 27 - 27/03/2021*19u30: KSV Oudenaarde - KVV

Speeldag 28 - 11/04/2021*15u00: KVV - KVK Ninove

Speeldag 29 - 18/04/2021*15u00: KFC Sparta Petegem - KVV

Speeldag 30 - 25/04/2021*15u00: KVV - RC Harelbeke

Doelpuntenmakers voorbereiding:
19/08/2020: KVV - KFC HO Kalken 3-4
Richard Antwi-Manu, Stijn Cools-Ceuppens en Sander Van Cauwenberg
22/08/2020: SK Lochristi - KVV 2-2
Roy Broeckaert en Lauden Decorte
26/08/2020: KVV - FC Elene/Grotenberge 4-2
Richard Antwi-Manu, Sander Van Cawenberg, Nicolas Van Buyten en Roy Broeckaert
29/08/2020: KVV - R. Cappellen FC 4-1
Pieter Grootaert, Doran Mertens (2x) en Roy Broeckaert
30/08/2020: KFC Sparta Heestert - KVV 0-2
Alan Bokungu en Floris Criel
02/09/2020: KFC VW Hamme - KVV 0-1
Doran Mertens
02/09/2020: Evergem 2020 - KVV 2-2
Lauden Decorte en Kadir Altintas
06/09/2020: VV Rhodienne-De Hoek - KVV 0-5 Croky-Cup, ronde 2
Roy Broeckaert (2) en Richard Antwi-Manu (3)
09/09-2020: Avanti Stekene - KVV 2-2 en 0-4
Doran Mertens en Kyran Boete
Roy Broeckaert, Lauden Decorte, Semih Ede en Floris Criel
13/09/2020: RFC Raeren/Eynatten - KVV 0-4 Croky-Cup, ronde 3
Roy Broeckaert (2), Emmanuel-Koffi Nyarko en Nicolas Van Buyten
20/09/2020: Francs Borains - KVV ​​​​​​​2-3 Croky-Cup, ronde 4
Simon Lanckman, Roy Broeckaert en Nicolas Van Buyten
11/10/2020: Lommel SK 3-2 KVV Croky-Cup, ronde 5
Jens Vandenhende en Roy Broeckaert
Topschutters voorbereiding:

Roy Broeckaert4

Doran Mertens4

Lauden Decorte3

Richard Antwi-Manu2

Sander Van Cauwenberg
Floris Criel
Semih Ede
2
2
1

Nicolas Van Buyten1

Stijn Cools-Ceuppens1

Pieter Grootaert1

Kadir Altintas1

Alan Bokungu1

Kyran Boete1
Topschutters Croky Cup:
Roy Broeckaert6
Richard Antwi-Manu3
Nicolas Van Buyten2
Emmanuel-Koffi Nyarko1
Simon Lanckman1
Jens Vandenhende1
Topschutters Competitie:
Richard Antwi-Manu2
Nicolas Van Buyten1
Roy Broeckaert1
Stijn Cools-Ceuppens1
image-408200-_Antwi-Manu_Richard-16790.jpg
image-408200-_Antwi-Manu_Richard-16790.jpg
image-408200-_Antwi-Manu_Richard-16790.jpg
image-408200-_Antwi-Manu_Richard-16790.jpg
image-408200-_Antwi-Manu_Richard-16790.jpg
image-408200-_Antwi-Manu_Richard-16790.jpg
image-408200-_Antwi-Manu_Richard-16790.jpg
image-408200-_Antwi-Manu_Richard-16790.jpg
image-408200-_Antwi-Manu_Richard-16790.jpg
image-408200-_Antwi-Manu_Richard-16790.jpg
image-408200-_Antwi-Manu_Richard-16790.jpg
image-408200-_Antwi-Manu_Richard-16790.jpg
image-408200-_Antwi-Manu_Richard-16790.jpg
image-408200-_Antwi-Manu_Richard-16790.jpg